Follow by Email

Translate

Saturday, April 9, 2016

İslam Terörü yenebilmek
Truth

Ben Revelations ve Kehanetler hakkında yapmış ifadeler Gerçek şunlardır:


Bu nedenle, metafizik olduğu doktrinler vardır Yahudi, Hıristiyan ve Müslüman teolojisi başlıca arasında Yahudiler, Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasında çatışma, şiddet ve kan dökme kaynağı.

Medya yetkilileri, bile ama bu ne anlama geliyor sonra bu Revelations ve Kehanetler haberdar olan devam görmezden onları, devam sansür bunları?

Hatta din newswriters, ne anlama geliyor sonra bu Revelations ve Kehanetler haberdar edilerek, devam görmezden onları; ve daha fazla yazma başka bir şey yapmaya devam raporlar ve açıklamalarher zaman, bu kötülüklerin görmezden bu kötülükler bir olduğu gerçeğini sonucu bu Revelations ve Kehanetler sapıklık ve cehalet?

sonuçlar kaçınılmaz şunlardır:

Onların anlamına gelir suç bu kötülükleri için.

Onlar da demektir sorumlu bu kötülüklerin.

Bu olanların kan anlamına gelir die bu sapık ideolojilerin sonucu olarak da kendi elleriyle.

Ve orada başka terör saldırısı, medya yetkilileri ve dinler olduğu newswriters zaman, yani  olarak kovuşturma yapılması gerektiğinisuç bu saldırı yürütülen teröristlerin.

Ve çünkü, bugüne kadar, politikacılar vardı  hiç ilgi savcılık medya yetkilileri veya olma din newswriters  işbirlikçileri teröristlerin, onlar vardı  hiçbir  aslında gerçek ilgi yenerek İslam terörizmi.
Böylece, İslami terör mağlup olacak , sadece Revelations ve Kehanetler Hakkındaki Gerçek medya yetkilileri ve din newswriters tarafından yayınlanan ...

Ya da siyasetçiler kendi kabul zaman sorumluluk için dava onların devam etmek için medya yetkilileri ve din newswriters sansür bu Revelations ve Kehanetler. Michael (Bölüm 12, ayet 1  Daniel Kitabı'nda , sure 2, bir ayet 98  Kur'an , bir sütun XVII  Işığın Oğulları Savaşı gidin  ve Bölüm 3, ayet 12  John Vahiy )  ve:
Sarah -> İlyas -> John the Baptist -> Muhammed -> Elizabeth (Bölüm 12, ayet 13  Daniel Kitabı'nda  ve 10-13 ayet ve Bölüm 11, ayet 14 ve Bölüm 17,  Matta İncili )  (1987)  (7  için Kilisesi) : 

Yedi Kadın, Yedi Kilise  ve  Yedi Kız Kardeş  )

Hagar -> havari Mary -> Danielle  (1982-1987)  (6  Kilisesi)

(Mart, 1987- http://apod.nasa.gov/apod/ap960705.html  )

Isaac -> Havari John -> Robin  (1986)  (4  Kilisesi)

İsmail -> Havari Peter -> Cindy  (1992)  (5 Kilisesi) 

Jacob -> Havari Thomas -> Linda  (1987-  (2  Kilisesi) 

Esav -> Elçi, Judas -> Susan  (1970)  (1
  Kilisesi) 

Isaiah karısı -> havari James -> Kimberly (2000- (3 
  Kilisesi)


Skype ID: deadseascrolls12

No comments: